Sandis mežaraups

Hokejisti iztur vienu periodu 02.12.2013

Latvijas hokeja čempionātā vienu labu periodu izdevies aizvadīt Daugavpils komandai, taču ar to bija par maz, lai iegūtu vismaz punktu pret „Ozolnieki/Monarch” – 1:7, informē Sporta pārvaldes portāls.

Daugavpils hokejisti tur sapsrindzinājumā "Kurbadu" un sestdien spēlēs mājās 26.09.2013

Trešdien „Daugavpils” hokejisti izbraukumā ar 3:10 zaudēja ambiciozajam „Kurbadam”, pusi no vārtiem ielaižot pēdējā trešdaļā, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Daugavpils U16 hokejisti spraigā spēlē uzvar “Prizmu” 30.04.2013

Pirmdien Daugavpils Ledus hallē kārtējo spēli Latvijas jaunatnes hokeja čempionātā aizvadīja U16 hokejisti, kuri spraigā cīņā ar 6:5 pārspēja “Prizmu/Pārdaugavu”. Par to ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Daugavpils jaunie hokejisti uzvar Rīgas komandu 25.04.2013

Trešdien Daugavpils Ledus hallē norisinājās Latvijas jaunatnes hokeja čempionāta spēle, kurā Daugavpils BJSS U16 komanda ar 7:6 pārspēja “Rīgu 98”. Par to ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Jaunajiem hokejistiem uzvaras un zaudējums 22.04.2013

Nedēļas nogalē Daugavpils Ledus hallē Latvijas jaunatnes čempionāta spēles aizvadījuši jaunie hokejisti, ziņo Sporta pārvaldes portāls.